Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2015, 10:20   #4
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Kajman Zobacz post
Oczywiście zgłaszam się, karta będzie na dniach

Rozumiem więc Piter, że jednak głównym miejscem "dziania się" będzie Warszawa? Czy będziemy przydzieleni do różnych komórek, czy do jednej - np. egzekucyjnej?
Po jakimś czasie, po prostu zostaniecie przeniesieni do Warszawy, ale z "leśnymi" też trochę powalczycie. Co do zadań to myślałem o czymś takim:

Organizacja Specjalnych Akcji Bojowych – Wikipedia, wolna encyklopedia

Póżniej był "Agat", a potem aż do Powstania Warszawskiego " Parasol". Będziecie oczywiście współpracować wszyscy razem.


Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Liczyłem że wybierzesz Pacyfik, ghetto warszawskie to nie moja bajka.
O gettcie ani słowa nie wspomniałem, zresztą w momencie lądowania skoczków będzie ogarnięte powstaniem. Możliwe,że zanim postacie graczy dotrą do stolicy, to powstanie zakończy się. Sesja typowo wojskowa będzie może kiedy indziej
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 13-03-2015 o 20:49.
Piter1939 jest offline