Wątek: Łowcy demonów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2015, 20:00   #1
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Łowcy demonów

Tak sobie ostatnio pomyślałem, że od długiego(dobra, nie tak długiego, ale z przerwami kilka lat) bawię się w RPG, a jeszcze nigdy nie odważyłem się prowadzić. Przydałoby się to zmienić, chociaż spróbować. Dlatego też ten temat.

Pomysłów na opowiadania miałem multum, większości nigdy nie spisałem i zapewne nie spiszę, ale postanowiłem skorzystać z jednego z nich w nieco inny sposób. Może powiem coś o samej sesji.

Czasy współczesne 2015 rok, ale nie do końca taki jakim my go widzimy. Otóż kilka lat temu(załóżmy w 2012) rozpoczęła się inwazja demonów. Oczywiście ludzie dostali ostro po dupie. Ci, którzy przeżyli ukrywają się gdzie się da, a największym farciarzom udało się dostać do nielicznych miast skrytych za ogromnymi murami, które odgradzają mieszkańców od demonów. Jednak nie wszyscy tak potulnie próbują przeżyć z dnia na dzień. Wraz z pojawieniem się demonów, pojawili się łowcy demonów, którzy nadal je tępią i próbują wypędzić z naszego świata. Gracze mieliby się wcielić w łowców, którzy mają szanse odegrać bardzo dużą rolę w konflikcie demonów z ludźmi.


Sesja będzie szybka, przynajmniej tak mi się wydaje. Nastawiona na akcję. Być może z możliwością kontynuacji, ale to nic pewnego. Na pewno potrzebowałbym przynajmniej 3 osób, więcej bym przyjął, ale nie wiem jeszcze ile.

I teraz pytanie. Czy byliby jacyś chętni na taką zabawę? Nie chcę tworzyć rekrutacji, którą zamknę po 2 tygodniach, bo nikt nie jest zainteresowany.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline