Wątek: Łowcy demonów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2015, 20:00   #1
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Łowcy demonów

Tak sobie ostatnio pomyślałem, że od długiego(dobra, nie tak długiego, ale z przerwami kilka lat) bawię się w RPG, a jeszcze nigdy nie odważyłem się prowadzić. Przydałoby się to zmienić, chociaż spróbować. Dlatego też ten temat.

Pomysłów na opowiadania miałem multum, większości nigdy nie spisałem i zapewne nie spiszę, ale postanowiłem skorzystać z jednego z nich w nieco inny sposób. Może powiem coś o samej sesji.

Czasy współczesne 2015 rok, ale nie do końca taki jakim my go widzimy. Otóż kilka lat temu(załóżmy w 2012) rozpoczęła się inwazja demonów. Oczywiście ludzie dostali ostro po dupie. Ci, którzy przeżyli ukrywają się gdzie się da, a największym farciarzom udało się dostać do nielicznych miast skrytych za ogromnymi murami, które odgradzają mieszkańców od demonów. Jednak nie wszyscy tak potulnie próbują przeżyć z dnia na dzień. Wraz z pojawieniem się demonów, pojawili się łowcy demonów, którzy nadal je tępią i próbują wypędzić z naszego świata. Gracze mieliby się wcielić w łowców, którzy mają szanse odegrać bardzo dużą rolę w konflikcie demonów z ludźmi.


Sesja będzie szybka, przynajmniej tak mi się wydaje. Nastawiona na akcję. Być może z możliwością kontynuacji, ale to nic pewnego. Na pewno potrzebowałbym przynajmniej 3 osób, więcej bym przyjął, ale nie wiem jeszcze ile.

I teraz pytanie. Czy byliby jacyś chętni na taką zabawę? Nie chcę tworzyć rekrutacji, którą zamknę po 2 tygodniach, bo nikt nie jest zainteresowany.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline