Wątek: Łowcy demonów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2015, 01:31   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Brzmi ciekawie z chęcią zagrałbym typem Ulicznego proroka \ Samozwańczego księdza \ bicza Bożego na demony.

Fajnie by było gdybyśmy mogli używać jakieś rytuałów mistycznych i np. mocy modlitwy tatuaże z mistycznymi znakami i te klimaty.

Można by wziąć jakąś prostą mechanikę typu FATE albo M&M. Może być też ST ale jeżeli się na to zdecydujesz to radzę żebyś poprosił o jasne określenie umijek postaci np:

W czym jest dobra ? W czym jest kiepska, jakieś wady zalety ? Istotne zdolności ?

Wiem z własnego doświadczenia że takie dogadanie się Mistrza z graczami ułatwia potem grę Jak chcesz to mogę ci na PW przesłać ładne przykłady takich prostych kart ?

Jestem chętny fajnie się z tobą grało
 
Brilchan jest offline