Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2015, 12:26   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się że nie ma inicjatywy jak gram w innej sesji Anonima to obowiązuje kolejność kto pierwszy zapostuje w rekrutacji było napisane jaki będzie podział czasu. Czasami wrzucę jakieś uzupełnienie postu np. Teraz dodałem że jak Dym oderwał się od ściany to jeszcze wyjaśnił co zamierza zrobić.

Cytat:
Kise (BoYos) użył techniki żeby się wydostać z pułapki, ale ja wcześniej zrobiłem to samo, używając Bakutona żeby roztrzaskać lód. Będzie jakiś test czy po prostu wychodzi że użyjemy jej w tym samym czasie?
Tak w tym samym czasie, ja to zrozumiałem w ten sposób: 1. Większość wydostała się z pułapki, moja postać się zdenerwowała. Powiedziała do Kise żeby kontynuowali misje a on w tym czasie zabije Hjubakumono żeby im więcej problemów nie sprawiał.

Następnie skoczył na dno przepaści i zanim się rozpłaszczył użył klanowego KKG i zmienił się w dym. Liczy na to że jego reakcja na tyle zaskoczy małpę że ta pomyśli że jest samobójcą albo będzie zbyt zdziwiona żeby się ukryć co da mojej postaci szanse na wniknięcie do ciała wroga

W tym czasie Kise i Kenzo jednocześnie z dwóch stron użyli niszczycielskich jutsu żeby rozwalić pokrywę lodową(to się nie skończy raczej niczym dobrym ).

Katsu rozsądnie robi notatki w pamiętniczku i informuje resztę o zbliżającym się oddziale wrogich shinobi

edit: A Hisaki ruszył w pogoń za wrogiem
 
Brilchan jest offline