Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2015, 13:23   #10
Brilchan

Brilchan's Avatar

Reputacja: 16613 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chyba, że MG zdecyduje o kolejności akcji i tym czy doszła do skutku
Jak dotąd właśnie tak robił. Jako gracz to moja druga sesja u niego ale czytałem sporo innych i zawsze dobrze sobie radził z układaniem różnych deklaracji w całość. To że efekt działań nie zawsze jest dla BG dobry to już inna sprawa ale zawsze odbierałem jego decyzje za sprawiedliwie i logiczne jak postać robi coś głupiego to dostanie po łbie

Cytat:
Ja nie widzę w rekrutacji wzmianki o inicjatywie czy podziale czasu.
Miałem na myśli ten fragment:

Cytat:
Codzienne odpisy, minimalne w objętości, szybkie i przyjemne do czytania, akcje nie planowane zbytnio naprzód przynajmniej w wiadomości bo w głowie bronić nie będę. Ogółem prosta i, mam nadzieję, przyjemna gra
Ja nie sprzeciwiam się samoorganizacji czy dodania jakieś inicjatywy. Tylko że inicjatywa spowalnia sesje bo czasami gracz którego postać jest w kolejce nie ma czasu odpisać.

Z chęcią porozmawiam o wszelkich metodach i usprawnieniach które mógłby ułatwić życie MG oraz współgraczom nie mówię że się zgodzę ale jestem otwarty na kompromisy

Brilchan jest offline