Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2007, 21:09   #9
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
W rekrutacjach bodaj pierwszy temat to właśnie Warsztaty dla MG. Tam można znaleźć kogoś, kto pomoże (jeśli oczywiście takiej pomocy ktoś rzeczywiście potrzebuje). Ponadto jest też napisane coś odnośnie wymogów sesji i jej zakładania, co jak widzę nie bardzo się tu stosuje. Realia fantasy, wymagana historia. Bartolini - proszę zastanów się nad tym na co się porywasz. Mógłbym się zgłosić jako ent, który przez ostatnie 200 lat trwał sobie i rozmyślał w puszczy nad sensem istnienia. Czy ktoś taki jest dozwolony? Nie wiem, bo nie napisałeś. Czy mogę grać Zabójcą Trolli? Nie wiem, czy to nawet jest WFRP.
Jeśli jest to zaś coś swobodnego, to minimalne realia powinny być zachowane by przynajmniej poprawnie naszkicować historię. Piszę to po to, byś wiedział co i jak. Gdybyś uważniej przebrnął przez uwagi dotyczące prowadzenia na forum, to pewnie by nie było tego posta. Proszę, zastanów się czy dasz radę. Nie sztuka jest mieć pomysł na przygodę (choć jest to bardzo ważne), ale móc go przedstawić w określonych realiach. A tu takich nie ma.
Liczę, że dobre rady weźmiesz sobie do serca i rekrutacja zakończy się sukcesem a sesja będzie dobra. Jeśli uzupełnisz kilka elementów będzie OK. Inaczej nigdy nie ruszy nawet pierwszy post.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline