Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2015, 13:58   #5
NightShot
 
NightShot's Avatar
 
Reputacja: 1 NightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodze
1. Tak
2. Co do mechaniki, to tak jak już napisałem luźny storytell, całkowity brak testów ( jeśli ktoś bardzo chce, może sobie rzucić kostkami, ale nie jest to wymagane )
3. Ograniczeń nie mam, ale lepiej, gdyby bohater nie niósł całego arsenału, lecz raczej to, co niezbędne. To nie będzie wojna totalna, tylko akcja dywersyjna
PS: Jeśli potencjalnym uczestnikom zależy na mechanice, mogę wprowadzić jej elementy ( Np. Gracz pisze do mnie maila z pytaniem o poziom trudności tego, co chce zrobić, a ja podaję mu niezbędne informacje jak odległość itp. Niemożliwe jest jednak dla mnie stałe czuwanie na skrzynce mailowej, więc zamuliłoby to sesję.
 

Ostatnio edytowane przez NightShot : 22-03-2015 o 18:40.
NightShot jest offline