Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2015, 16:16   #7
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ostatnio to ja nie mam zbyt wielu możliwości na granie, niestety, więc poopisuję i te gry, w które grałam np pół roku temu (dla mnie to "ostatnio" ;D ). Nie będę się rozwodzić, bo i wielu tych gier nie będzie

Atomic Bomberman wiem, że to gra z lat 90 (albo dalej ), ale to jest to w co grałam najbardziej ostatnio (z tydzień temu). Szczerze mówiąc, to jeden z moich ulubionych bombermanów i lubię sobie do niego powracać

Catherine gra na PS3, w której jestem zakochana~ grałam w nią już dawniej nieco, ale wciąż pamiętam. Jest to gra logiczna z wstawkami fabularnymi i całym zapleczem jak i tłem fabularnym, gdzie historia ma sens. Mamy możliwość wyboru swojej drogi, którą podążamy. Gra ma 6 zakończeń, to jakie zdobędziemy, zależy od naszych decyzji!

League of Legends
wydaje mi się, że jest popularną i znaną grą, ale różnie bywa d: Nie mniej jednak lubię w to sobie czasami pograć, najbardziej umiłowałam sobie ARAMy. Niestety nie umiem opisać tej gry, ani jej streścić Polecać też nie chcę, bo to taka gra, co niektórzy ją kochają, a inni nienawidzą, więc nie chcę jej wciskać
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem