Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2015, 22:18   #1
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Forgotten Realms] Dni przeszłości zaszłej

#Disclaimer

Eeeeeych.

Wszystkie opóźnienia za nami. Zgodnie z obietnicą dosyłania kart do startu, doszedł nam gracz.

Wszystkie sesje zakończone, wszystkie choroby ozdrowione, wszystko jest na miejscu wespół z trollerką.

Let's do this.



Organizacja, moi mili. Wszyscy się znamy, więc raczej jako punkt odniesienia dla wszystkich.

1. Pisanie

Trzecia osoba, liczba zależna od sytuacji, czas przeszły. Wszelkie szaleństwa i odchylenia mogą być zaakceptowane jeżeli są uzasadnione... lub po prostu bardzo dobre.

Jestem wyczulony na interpunkcję, ale niczego nie pogrubiamy, z tekstem nie szalejemy.

Post wielu graczy, do czego jeszcze chwila, opisujemy nagłówkiem uczestniczących postaci.

2. Terminowość

Taaaaaaaaaak...

No więc wstępna propozycja 3 dni dla mnie 8 dni dla Was. Jeżeli jesteście skłonni wszyscy wziąć mniej dla Was, to cóż, mniej dla Was, ale chyba nie. Proszę o zdeklarowanie się co do tego fragmentu.

Nie mam żadnego problemu z dowolną liczbą dowolnie ominiętych kolejek, jeżeli ktoś po prostu da mi znać na GG lub w tym temacie, czyli standard. Żadnych tam przyczyn, uzasadnień, odchaczamy - nie mogę, i tyle.

3. Grafiki i insze media

Silnie restrykcyjnie, ale znacie mnie. Ktoś wspaniale określił to jako protezę wyobraźni i zgadzam się co do tego, acz bywają przydatne moim zdaniem do oddania atmosfery, bardziej niż jako element pokazania szczegółów miejsca czy reprezentacji postaci/wydarzenia, jako inherentnie inne medium niż słowa stanowiące szkielet dla każdej wyobraźni indywidualnie innej u każdej osoby co czyni jeden opis nieskończenie odmiennych w niezliczonych szczegółach, zapełnianych przez wyobraźnię wedle wskazówek słów...

Dobra, mniejsza. zasady proste. Żadnych zdjęć, żadnego anime, żadnego bullshitu. Proste. Trzymamy mniej-więcej po prostu jedność rodzaju estetyki. Twarde może, no ale sami swoi, mogę Wam dać trochę więcej od siebie. To przecież dla Waszego dobra.

4. Wasze propozycje

Ostatnio prowadziłem PBFa lata temu, więc cokolwiek przyjdzie Wam do głowy jest grą.

Bawmy się dobrze.

P.S.
Duży props dla
Zell
za zrobienie loga. W sensie... nie żeby za drzwiami została przyjęta czy coś. Tak naprawdę nie było wielu kart postaci. Więc w sumie uznałem że co tam. Żadnych przekrętów nie było.
 

Ostatnio edytowane przez -2- : 23-03-2015 o 22:29.
-2- jest offline