Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2015, 17:21   #1
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Sesja Naruto w stylu Zabuza Arc/Chuunin shiken

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=tI55p41FYik[/MEDIA]



Zamarzyła mi się ostatnio sesja dla 3 graczy w świecie Naruto. Światem byłby alternatywny wymiar, gra zaczynałaby się w tym samym momencie co oryginalne Naruto, ale bez naszej dzielnej drużyny 7, być może bez żadnych kanonicznych Geninów. Jako świat alternatywny posiadałby pewne odpryski, czyli zmiany i tak np. zakładam:
a)choć nie ma teamów z kanonu to wciąż znajdziemy kanoniczne postaci takie jak Kakashi, Jiraiya, ale Tobi np. może okazać się kimś innym niż w mandze.
b)fabuła idzie własnym torem
c) w całym świecie jest mało Ninja o randzie Jounin stąd też drużyny geninów czasem prowadzą Tokubetsu Jounin
d)typowy Genin po skończeniu akademii Konoha ma 16 lat.

W moim zamyśle co jakiś czas następowałby Time Skip dzięki czemu postacie realnie się rozwiną. Początek sesji to uformowanie świeżej drużyny Geninów. Pewnie momentami byłoby brutalniej niż w anime dlatego bankowe +18 i intrygi w stylu Danzou gdzieś w tle Mechanika autorska, może bez rzutów kośćmi, może ja sobie czasem coś będę turlać. Zależałoby mi na dużej interakcji wewnątrzdrużynowej, sensownych [niekoniecznie długich, acz ciekawych!] postach i żywych, rozwijających się postaciach.

Tyle na razie.
 
Aramin jest offline