Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2015, 11:29   #6
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ze względu na to piszcie od razu w rekrutacji kogo/co robicie; myślę, że ułatwi to współpracę w tym względzie.
Z mojej strony idzie miła, młoda, bardzo urocza i średnio rozgarnięta dziewczyna o wielkim talencie do robienia dobrze bliźnim ;0 To znaczy healer - taka wersja kapłana skoncentrowana tylko na leczeniu. O łatanie Waszych dzielnych BG nie musicie się martwić (o ile się dostanę...).

Z chęcią przygarnę (lub przytulę się do...) brata, siostrę lub kogoś niekoniecznie z rodziny, ale bliskiego (kuzyn, przyszywana rodzina, chłopak/dziewczyna, zwierzątko etc.) - najlepiej żeby umiał mnie obronić :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline