Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2015, 10:34   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hmm, mam dwa pomysły jeden raczej odpada bo agent ROOT ze śmiertelną chorobą i mocami Pierwszego więc nie pasuje do konceptu sesji.

Ale granie od genina jest ciekawe, podoba mi się też koncept sesji bo pre shippuden było ciekawe tak mniej więcej do Danzo Arc jeszcze dało się wytrzymać ale jak doszło do walki Saske z dowódcą ROOT i wszyscy zaczęli mieć jakieś dziwne moce zmieniania rzeczywistości a mitologia się pokomplikował zaczęło być nudno jak dla mnie :P.

Ciekawy świat ale pomysły nie wykorzystane jak fillery w twoim anime zaczynają mieć więcej sensu niż twoja manga to wiedz że coś się dzieje! :P

Ale wracając do Meritum zagadnienia: mam jeszcze dwa inne koncepty oba powiązane z klanami konohy. Chcę od razu podkreślić że nie jest to tylko po to żeby "przefajnić" postać:

1. Miałbym ochotę zagrać Aburame trochę inspirowane zachowaniem Shino w genialnym fanficku Team8. Generalnie potencjał KKG tego klanu został zupełnie zmarnowany i można by odegrać fajną postać o analitycznym umyślę i kreatywnym wykorzystaniu mocy.

2. Myślałem o medyku z klanu Hyūga głównie dlatego że ich umiejętności to marzenie każdego lekarze bo dosłownie mają rentgen w oku Ale żeby nie przegiąć myślałem nad tym żeby dać postaci jakąś formę choroby którą miał Rock Lee. Musiałby używać specjalnych leków i akupunktury żeby w ogóle być wstanie posługiwać się chakrą byłoby to dla niego wielce ryzykowne. Miałby też dobrą motywacje do nauki oraz wątek osobisty gdzie musiałby poradzić sobie ze stygmatem hańby jaką przyniósł rodowi.

Tylko mam nadzieje że zanim założysz rekrutacje któraś z moich sesji się skończy bo dużo fajnych ale nie chcę ciągnąć dziesięciu srok za ogon :P
 
Brilchan jest offline