Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 12:16   #1
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
[Komentarze] Łowcy demonów

Witajcie.

Temat sesyjny został założony. Tutaj mamy jak widać komentarze.Możecie tu pytać o coś, uzgadniać co zrobić, czy po prostu dyskutować bez celu.

Doca założę jutro, chyba, że ktoś mnie wyprzedzi.

Co do jakichś reguł, nie ma nic specjalnego. Dialogi kursywa, imiona możecie pogrubiać jak ja. Avki szerokość 200 najlepiej. Prosiłbym o uzupełnienie kart w temacie sesji.

Pierwsza kolejka raczej luźna. Doszedłem do wniosku, że walk ze słabszymi demonami nie będziemy przeprowadzać na docu, bo to niepotrzebne przedłużenie. Z tymi przeciwnikami sobie poradzicie. Po prostu opiszcie jak sobie z nimi radzicie. Walki z silniejszymi demonami, bossami, czy jak to nazwać już będą na docu.

Jakby dla Col. Frosta albo Eldenira było coś niejasne, to impy są gdzieś między wami. Możecie je zaatakować z dwóch stron. Siergiej wie o obecności Martina, ale nie wie, czy to demon, czy człowiek. Martin nie wie o Siergieju.

Życzę wszystkim miłej zabawy

EDIT:

Link do doca: https://docs.google.com/document/d/1...F50aWmc_4/edit
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 08-04-2015 o 17:33.
Saverock jest offline