Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2015, 00:20   #101
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na słowa i odkrycia Smitha

- On nikomu nie raportował myślał, że jest RD i wystawiłby nas przy najbliższej okazji, więc śledzenie go było bez sensu - Wyjaśnił Smithowi
- Ci policjanci są prawdopodobnie po naszej stronie, więc jak chcesz to mogą ci odstawić „jednorękiego bandytę" do klinki. Lepszego transportu chyba nie zorganizujemy

Eric odnalazł nowe ślady i przyniósł je, gdy Adam siedział już na motorze
- Doskonała robota Herr Eric - Pochwalił Tremera, po czym zaczął przeglądać karty - Tego zabiliśmy tutaj a tych widzieliśmy w wizji - Skomentował zawartość nowych teczek.

Gdy przeczytał o niedoszłym zamachowcu jedynie uniósł brew w zdziwieniu, po czym nie zmieniając wyrazu twarzy równym głosem rzekł

- No, tak cóż mogłem oczekiwać po Carskim wypierdku? Zupełny brak ogłady i kompletne barbarzyństwo. Chyba powinienem być szczęśliwy? Moja przykrywka zadziałała perfekcyjnie nikt nie podejrzewał, jaka jest moja realna potęga. Ten anarchista też powinien się cieszyć, że nie spotkała go śmierć z ręki mojej lub moich guholi czy oni naprawdę sądzili, że się nie zabezpieczyłem? Jak oni przetrwali tak długo w swych kainickich życia wykazując tak lekceważący stosunek do otoczenia? Zaczynam podejrzewać, że tym miastem rządził od dawna Sabat a tak zwana władza była listkiem figowym powstrzymującym wojnę, bandą upośledzonych użytecznych imbecyli, którymi opiekował się Gerold... - Zaczął kręcić głową w zniechęceniu.

- Oh, proszę wybaczyć znów daje o sobie znać moja tendencja do monologów - Uśmiechnął się przepraszająco - Planuje udać się do domeny Pana Antoniego, aby przekazać mu informacje o najnowszych wydarzeniach czy zechce się Pan zabrać ze mną? Zmieścimy się we dwóch - Zaoferował.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-03-2015 o 00:42.
Brilchan jest offline