Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2015, 15:51   #109
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Z całego serca popieram rekomendacje. Tak jak mówiłem jeszcze w sądzie rób, co możesz - Odpowiedział. - Jednak nie spodziewałbym się obecnie pomocy ze strony starszyzny. Są zajęci swoimi sprawami jak zwykle... Zaczynam się poważnie obawiać, że Camarilli nie spodobają się moje poczynania i zostanę skazany na Ostateczną Śmierć ze moje błędne decyzje. Z drugiej strony nie da się mnie oskarżyć o łamanie maskarady bo Warren i tak już wiedział o naszych regułach i zasadach jakie rządzą naszym światem - Podzielił się obawami.

- Masz jednak słuszność, co do spisku. Podejrzewam, że Sabat planował to od dziesięcioleci. Tłumaczyłoby to, jakim cudem tak niekompetentne i przygłupie ciało rządzące utrzymało się przy władzy! Brak skrupułów, niekompetencja oraz chciwość, jaką można wyczytać w znalezionych materiałach jest wręcz porażająca!

- W chwili obecnej pierwszym priorytetem jest przetrwanie. O resztę będziemy się martwić potem
 
Brilchan jest offline