Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2015, 11:21   #6
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Po odpisach na pytania wnioskuje, że jesteś młodym mg. Do tego nowym nabytkiem na forum. Nie wiem czy dałbyś sobie radę z 10 graczami. Sam nie przyjmuje nigdy w żadną sesję, nie ważne czy real czy pbf więcej niż 5 graczy. Powody praktyczne. Optymalna dla mnie liczba to 3-4, ale swoje już prowadziłem.

Rozumiem, że dajesz graczom tydzień na odpis i sam potrzebujesz tydzień na odpis? Klasyczna formuła, taka niepisana na forum, to 5 dni dla graczy, 2 dni dla mg. Wszystko zależy od tego jak widzisz tempo gry, długość postów i formę rozgrywki.

Dobrą praktyką jest zamieszczanie ważnych informacji dotyczących świata i rekrutacji w pierwszym poście by gracze nie musieli wertować dziesiątek stron pod nim. Prawdę mówiąc, pierwsza strona to twoja wizytówka i większość graczy nie zwraca uwagi tym co jest niżej, więc jest szansa, że nie przeczytają Twoich odpowiedzi na pytania o świat.
 
Dhratlach jest offline