Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2015, 10:59   #5
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Aktualizacja.

Dziękuję za nadesłane karty. Obecnie otrzymałem:

- ex padawankę (dość uniwersalną)
- pilotkę
- ex jedi (z leczeniem).
- padawan (nie-ex)
- najemnik (bojowo-leczący)

Odpowiadając na otrzymane pytania:

- Dwie startowe moce to maksimum. Nie można wykorzystać punktów do Cech jako punktów PD.
- Punkty PD będą przyznawane po poszczególnych misjach. Czyli dość szybko. 1 PD = 1 dodatkowy punkt dowolnej Cechy, 2 PD = 1 dodatkowa moc
- Na karty czekam do poniedziałku do północy. Do tego czasu można spokojnie je przysyłać. W przypadku nadmiaru wybrane zostaną najlepsze.
- Za startowe kredyty można nabyć startowy ekwipunek. Póki co jednak nie musicie go podawać. Ważne byście mniej więcej wiedzieli, co chcecie, gdy sesja ruszy, byście szybko mogli go uzupełnić. Przedmioty nie mające praktycznego zastosowania (niespecjalistyczne ubrania, ozdoby, kosmetyki, pamiątki itd.) są za darmo.

Z luźnych uwag. Dostałem trochę avatarów przedstawiających współczesnych znanych aktorów (i to w stylu zupełnie współczesnym, mimo że miejscami ci sami aktorzy grali np. w filmach s-f). Pomijam już fakt, że w sieci są tysiące obrazków pięknych kobiet i mężnych facetów z uniwersum GW Jest jeszcze trochę czasu, więc spokojnie można poszukać avatarów bardziej pasujących do klimatu. Jeśli komuś się jednak przysłany avatar mega-podoba, to nie będę naciskał, w końcu to wy macie się dobrze z nimi czuć

Avatary choćby tu i tu:

https://www.google.pl/search?q=star+...+jedi&imgdii=_

https://www.google.pl/search?q=male+...= 821&dpr=0.8

Na życzenie mogę wyciąć górę, by nie było miecza świetlnego widać
 
Tadeus jest offline