Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2015, 17:35   #6
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Drodzy,

Następna aktualizacja. Doszła karta mechanika i użytkownika Mocy alternatywnej tradycji.

Za karty bardzo dziękuję. Przyznam, że jestem naprawdę zaskoczony odzewem. Problem będzie jednak z wyborem. Mam bardzo dużo zacnych kart, a z powodów organizacyjnych (ogarnięcie pełnej mechaniki) raczej nie przyjmę więcej niż czterech osób.

Z postem sesji też wypaliłem trochę za szybko. Nie wiem dlaczego myślałem, że już jest poniedziałek. Nie wiedząc, czy wyrobie się z postem do wieczora wstawiłem go już teraz. No, ale niestety jest dopiero niedziela, więc jeszcze sobie bezczynnie powisi

Jako że ciągle wpadają karty od osób, które się wcześniej nie zapowiadały i możliwe, że takich jest jeszcze parę, wydaje mi się sprawiedliwym poczekać z ogłoszeniem wyników do wyznaczonego terminu (poniedziałek północ).

Osoby, które już coś przesłały proszę o niedosyłanie poprawek, dodatków itd. Wygląda na to, że ktoś niestety będzie musiał odpaść (sam jeszcze nie wiem kto), więc bez sensu jest robić dodatkową robotę na darmo.

A i w tym miejscu chciałbym przeprosić poczucie estetyki wszystkich osób, które widziały już pierwszego posta. Nie mogłem się powstrzymać, by nie wkleić bezczelnie tego walkera w obrazek dżungli
 
Tadeus jest offline