Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2015, 22:22   #10
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Byś się bardzo, bardzo zdziwił...

Dobra, słuchajce, Darth zaginął w mrokach dziejów, więc kij mu w oko. Na razie wtorek-środa będę trawił świąteczne dania, więc oczywiście obsuw mamy - liczcie mnie od środy, czyli do końca weekendu powinno być, a że ora et labora, piątek lub czwartek, czyli piątek pewnie.

EDIT:

Czyli poniedziałek. Podejrzewam, że wszyscy tutaj wiedzą, dlaczego nie weekend...

Przepraszam Was. Dawno tego nie robiłem i dzisiaj zajęło mi to więcej niż planowałem przy próbie zachowania quality (i wypisywaniu nie tylko myślociągu zagmatwanych opisów, ale też przekazywania klarownie jasnych informacji w poście). Poza tym dodaję pewien projekt dotyczący prowadzenia rpgów jako eksperyment do sesji...

Chill, nie róbcie sobie nadziei, and stay tuned later.
 

Ostatnio edytowane przez -2- : 10-04-2015 o 00:19.
-2- jest offline