Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 22:38   #3
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Nie... wcześniej gimnazjum mat. teraz liceum informatyczne, ale nie bardzo sie mylisz... ;/ ide na archeologie.

Do rzeczy. Chyba sie mylisz. Może Nosferatu z Maskarady tak, lecz z mrocznych wieków? Straszydła największe, wampiry pełne okrucieństwa w wiekach średnich. znakomicie sie zgrywają z Nosferatu. Przynajmniej mi sie tak wydaje.

Tzymici nie wywodzą sie z lini krwi Vlada Tepasa zwanego Dracula po ojcu. On nie mógł tworzyc potomków. Za swe niegodne życie został wampiram, Tzymici lecz nie mógł stworzyć swego potomstwa. Zawsze było nieudana, jakoś spaczone. Konsekwencjom tego było to, iż szybko je niszczono. Wiec nie pochodzi od niego :P Jedyne co założył to Zakon Smoka, według podręczników wampira w realu był tylko jego członkiem, z tad Vlad Draco -> Dracula.

A co do Malkavian...
Zastanówmy sie... Nie biorę tu pod jakiegoś prostego malkavianina off-cors. Według mnie całe kawały malkavian są bardzo elokwentne z wampirami. W końcu coś trzeba robić mając wieczność przed sobą prócz tego potrafią być okrutni w swej niepoczytalności. Jeżeli chodzi o charakter.

Bo wcześniejsze sa nie tylko pod tym kontem.
Gangrel za swa dzikość, fizyczną uległość naturze - wyglad.
Nosferatu - wygląd
Tzymici - okrutny charakter i wygląd.
Historia ważna rzecz. (Chyba błąd rzeczowy :P) Lecz nie widzę takiego porównania historycznego do wampira znanego z reala do Wodowego.

Możę z tego powodu, że dla mnie Wampir w "realnym świecie", znaczy taki jakiego sie widzi, nie jest utożsamiany tylko i wyłącznie z Dracula! Ja widzę krwiopijce jako wampira a nie jako Dracule.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem