Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2015, 12:48   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Odnośnie wypowiedzi Lhianann i Wnerwika.

Inkwizycja początkowo mnie też zachwyciła. Jak zobaczyłem ogrom świata, mnogość rzeczy do zrobienia.. Wciągnęła mnie główna fabuła, część towarzyszy była naprawdę ciekawa: Cole, Żelazny Byk czy Varric. Przechodziłem ja długo, zaglądając właściwie pod każdy kamień i muszę stwierdzić, że... Nie zagram w Inkwizycję kolejny raz. Za dużo grindu, walki praktycznie toczą się same (brak taktycznego podejścia) poza spotkaniami ze smokami, świat może i wielki, ale jednak pusty.. Questy poboczne były w większości słabe i powielane. Brakowało mi czegoś co oferuje chociażby Pillars of Eternity. Może dużo mniejsze, ale jednak bardziej drobiazgowe w szczegółach. Widać to już przy systemie tworzenia postaci, który to w PoE jest moim zdaniem najlepszy od lat. Nie twierdzę, że to gra idealna bo wciąż jednak brakuje trochę do BG2, ale to na pewno krok w dobrym kierunku. Mimo wszystko zarówno Inkwizycja jak i PoE są grami, które mogę śmiało polecić.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem