Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2007, 22:35   #1
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
[D&D:FR] BG 3: Nowa legenda...

Witam wszystkich w mojej pierwszej rekrutacji do sesji na forum lastinn. Długo zbierałem się na odwagę, żeby założyć własna rekrutację, a to z uwagi na bardzo wysoki poziom w sesjach DnD. Ale co tam, merill postara się dotrzymać kroku pozostałym MG(ukłon w stronę markusa i golda-"dreamfall, i kutaka - "planeswalkers") i zapewnić dobrą zabawę graczom.

Co do tytułu sesji, to zapewne wielu z użytkowników tego forum grało w serię Baldur Gate, pamiętają pewnie długie godziny spędzone w Faerunie, wypełnione podróżami, ciekawymi zadaniami i potyczkami. Zapewne wielu z was zastanawiało się jak wyglądałaby trzecia część tej wspaniałej opowieści, a ta sesja to będzie mój własny pomysł na to jak mogłaby wyglądać. Nie mam zamiaru kopiować przygód i fabuły z poprzednich części, ta sesja będzie tylko delikatnie nawiązywać do tej komputerowej serii, a jedyne podobieństwo ma polegać na zapewnieniu graczom równie wspaniałej zabawy.

Rekrutacja potrwa 2 tyg. , po upływie tego czasu wybiorę drużynę (5-7 graczy) i zaczniemy grę. Co do wymagań stawianych graczom:
-przynajmniej 1 post na 2 dni,
-przyzwoity poziom postów,
-ciekawe postacie i ich odgrywanie,

z własnej strony mogę obiecać, że także moje posty będą na odpowiednim poziomie .

Postacie graczy :
-mogą należeć do dowolnej rasy i klasy opisanych w podręczniku gracza i settingu do Zapomnianych Krain, podczas zgłaszania się prosiłbym o wstępne podanie klasy i rasy postaci, ale jeśli postacie będą bardzo dobre to nie wykluczone że obie zostaną przyjęte,EPP+5,
-poziom postaci: 10,
-ekwipunek dowolny, ale przedmioty magiczne pozostawiam do zatwierdzenia sobie ,
-postacie posiadające chowańce lub zwierzęcych towarzyszy przy karcie postaci niech dopiszą statystyki swoich "zwierzątek",
-postacie władające magią są zobowiązane do dołączenia listy czarów,
-bohaterowie graczy mogą należeć do licznych w Faerunie stowarzyszeń ( pod warunkiem uwzględnienia tego w historii postaci)

Karty postaci powinny być wypełnione poprawnie, choć to będzie tylko dla mojej orientacji, ponieważ sesja odbędzie się na zasadzie storytelling. Historia i opis charakteru postaci muszą być ciekawe i rozbudowane-gdyż jest to najważniejszy warunek przyjęcie do sesji ( jedna strona A4 nie wystarczy), postarajcie się by były one żywe, z krwi i kości, miały własne emocje, cele, plany i marzenia.

Karty postaci i historię wraz z opisem charakteru i wyglądy zewnętrznego proszę przesyłać na adres : 19arek85@wp.pl, więcej szczegółów postaram się dodawać sukcesywnie podczas trwania rekrutacji.

P.S. Pamiętajcie, im lepsza postać i jej historia tym większe są jej szanse na przyjęcie do sesji. Pozdrawiam i zapraszam do gry.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline