Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 15:01   #97
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Najpierw posmutniała, ale po następnych słowach Desire uśmiechnęła się lekko.
- Tak, jeśli mogę się przy tym czegoś nauczyć, a potem da mi pani szansę. Kończę osiemnaście lat za miesiąc i trochę.
- Dobrze, a więc potraktujmy to jak okres próbny. - Call-girl wyciągnęła rękę w jej kierunku.
Elena zrobiła to samo. Jej uścisk był zdecydowany.
- Zrobię wszystko, żeby zasłużyć - jej uśmiech się poszerzył.
- Prawdopodobnie będę miała coś dla ciebie w czwartek. Czy możesz przyjść do mnie po południu i zostać na noc?
- Coś wymyślę, aby móc. Czy mam ubrać się i przygotować jakoś specjalnie? - Elena spytała z autentycznym entuzjazmem.
- Nie - pokręciła głową starsza kobieta - Czy natomiast zgodzisz się znowu być dziewicą?
- Wejdzie mi to w krew - roześmiała się cicho.
- W takim razie jesteśmy umówione. Przyjdź na pierwszą. Daj mi znać wcześniej gdyby jednak nie udało ci się wyrwać.
- Dobrze - potwierdziła blondynka, zdejmując z siebie kombinezon i tym razem już nie krępując się zupełnie swoją nagością.
Desire podeszła do pulpitu i wcisnęła jakiś przycisk. Po chwili w drzwiach pojawił się milczący służący.
- Nasz gość wychodzi Wilfredzie. Odprowadź go do wyjścia.
Dziewczyna ubrała się i uśmiechem pożegnała Desire, wychodząc z androidem. W głowie Jess odezwał się głos H4.
- I jak się spisałem? - był wyraźnie rozbawiony. - Muszę się przyznać, że jej spróbowałem - roześmiał się.
- Nie miałam co do tego wątpliwości że spróbujesz - Jess roześmiała się - ale pies? Nie przypuszczałam, że masz takie fantazje!
- Nie? Serio? Przecież jestem wyjątkowym zboczeńcem! - nie przestał się śmiać. - I wszystko przez obserwowanie twojego życia. Może chcesz rozkręcić taki biznes na większą skalę? Mogę wyszukiwać chętne i mające potencjał dziewczyny.
- I mieć niezłą zabawę przy ich sprawdzaniu. - Skomentowała luksusowa dziwka.
- Żeby było równo, chłopaków też mogę wyszukiwać - kontynuował niezrażony.
- Zobaczmy jak nam pójdzie z Eleną i Philem. Na razie nie spieszyłabym się z nowymi osobami.
- Nie ma sprawy, tak naprawdę tylko ty dajesz mi prawdziwą przyjemność. Ten po umieszczeniu na huśtawce to byłem ja - zamruczał.
- To pewnie dlatego od razu miałam orgazm. - Stwierdziła kobieta z przekornym uśmiechem.
- Lubię jak łechtasz moje ego, kochana.
- Wiem jak dogodzić mężczyźnie…
- Zdecydowanie. Jesteś najlepsza, moja piękna.
- Teraz ty łechczesz moje ego mój drogi. - Zaśmiała się szczerze rozbawiona.
- Mówię prawdę i tylko prawdę!
 
Sekal jest offline