Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2015, 16:21   #4
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Zdaję sobie sprawę, że wrzuciłem mnóstwo informacji, ale na spokojnie pozbieramy się.

Umiejętności "zimowe" to efekt nauki podczas czasu spędzonego w świątyni. Nie trzeba na nie PD.

Szósty zmysł jak najbardziej. Paktowanie z upiorem, kontakt w snach z dusza zmarłej...jak najbardziej.

60ZK to ogólna wartość, którą Ernst dysponuje w postaci:
-miedziaków, szylingów i ZK pozbieranych z kieszeni NPC
-drobinek kruszcu, które znalazł w rzeczach kupca
-kilku kamieni szlachetnych ze skazami, które również posiadał kupiec (używa się ich do wyrobu taniej biżuterii; w mieście nie jest trudno je spieniężyć. Jedna sztuka warta jest 1-6ZK, co ułatwia też przechowywanie)
Jak zrobisz zakupy za te 60ZK i coś zostanie, to możesz to rozpisać albo "klasycznie" na ZK, ss i mp, albo zadeklarować, że jakaś suma zostaje w formie złotego piasku/kamieni szlachetnych

Jeżeli będzie taka uzasadniona potrzeba, nie będzie problemu ze skorzystaniem z usług akolity lub jakiegoś sługi (kwestia poproszenia Corvusa albo Althiusa)


Zarezerwowałem dwa sloty na opis NPC i innych ważnych rzeczy, bo w "Przeprawie" zrobiłem ten błąd, że ufałem we własne notatki, których nierzadko przy odpisach nie miałem pod ręką i powstawały kwiatki, że nie pamiętam imion czy nazw miejsc. Postaram się to teraz wyeliminować. Nie znaczy to, że w opisie będą wszystkie informacje, których Ernst dowie się o postaciach czy miejscach w trakcie sesji, tylko podstawowe informacje.

Pierwszy post w sesji jest, ale na spokojnie, ile czasu i dodatkowych informacji będzie Ci trzeba, tyle będzie.
 
Reinhard jest teraz online