Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2015, 01:00   #6
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post

Przykład mocy z filmów a niepodanej tu jest zdolność Vadera do absorbowania energii (np z blasterów). Dawno temu czytałem o jednym Jedi który potrafił nie tylko zaabsorbować ale użyć tej energii do wzmocnienia Mocy. Niestety nie pamiętam juz tytułu książki, ale może ktoś ją zna?

"Ja Jedi" Stackpole'a. Jedi, a wcześniej pilocie X-Winga, o którym wspominasz jest Corran Horn.
Jedna z moich ulubionych postaci Umiejętność tę oddziedziczył, Neji Halcyonie. Generalnie, Halcyon charakteryzował się tym, że miał niskie umiejętności telekinetyczne, ale ogromne jeśli chodzi o wchłanianie energii. Luke podczas trenowania Corrana zauważył to. Dlatego też, Corran miał miecz dwufazowy. W książce było wyjaśnione, że dopiero po wchłonięciu dużej dawki energii, Halcyon był w stanie użyć telekinezy. O ile mnie pamięć nie myli, wchłonął ostrze miecza któregoś z zdrajców i użył telekinezy.
 
Gveir jest offline