Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2007, 16:11   #1
Lkpo
 
Lkpo's Avatar
 
Reputacja: 1 Lkpo ma wyłączoną reputację
[sesja] Boska rozgrywka

Boska rozgrywka

Powoli do każdego przyszedł sen. Niektórym śniło się bogactwo, innym tortury inni przeżywali swe dzieciństwo. Nieważne było to co się śniło lecz co się działo podczas snu wybranych. Lekko przeszli ze snu na jawę. Widzieli do siebie nieskończoną przestrzeń, nieukształtowaną. Zmiana była tak delikatna iż myśleli, że nadal śpią. Widzieli innych lecz jak przez mgłę. Nagle odezwał się głos:
-Witajcie!- barwa nie pasowała do jakiejkolwiek znanej im wcześniej-Pewnie jesteście trochę zmęczeni lecz to minie-gdy to mówił rzeczywiście poczuli przypływ sił- Chyba przydałoby się wam parę słów wyjaśnienia. Jak pewnie co wrażliwsi wyczuli, jestem mocą. Chciałbym abyście pomogli mi rozstrzygnąć pewien spór. O jego szczegółach powiem wam kiedy indziej. Nie to jest najważniejsze. Wy macie pewnie zadanie, po którego wykonaniu zostaniecie wynagrodzeni. Jako iż jestem wielkodusznym bogiem, dam wam możliwość dowiedzenia się czegoś więcej. Macie trzy pytania, na które odpowiem. Lecz uważnie dobierajcie słowa.
Mgła rozwiała się ukazując pięć postaci. Ukazał się elf, z długimi blond włosami ubrany w ciemnozielony płaszcz. Drugą osobą, która tu była, jest człowiek. Twarz nie różniła się zbytnio od przeciętnego człowieka. Posiadał wypłowiałą zieloną kamizelkę oraz stare spodnie w nieokreślonej barwie. Następną osobą, która trafiła do tego surrealistycznego miejsca była Kenderka. Ma dość zawiłą fryzurę oraz jaskrawe ubranie. Wszędzie posiada rozliczne sakwy. Przedostanią postacią jest kobieta. Ma piękne rysy twarzy oraz zgrabną sylwetkę. Ubrana jest w suknię z gorsetem. I na końcu ukazał się wszystkim Ork. Nie wyglądał zbyt miło a jedyne co miał na sobie to przepaska na biodra.
-Jeżeli chcecie możecie się naradzać, tu nie istnieje czas. Choć nie ukrywam iż dobrze zrobicie szybko opuszczając to miejsce. Kiedy ktoś jest gotowy niech po prostu to powie a zostanie przeniesiony do celu.
 

Ostatnio edytowane przez Lkpo : 03-04-2007 o 20:06.
Lkpo jest offline