Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2007, 21:22   #7
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że jest wielu chętnych. Nie śpieszcie się z kartami i historiami, skupcie sie na tym by były naprawdę dobre. A teraz odpowiedzi na pytania.

Markus:
-"delikatne" nawiązanie- chodziło mi o to, że fabuła przygody będzie się wiązała z losami głównego bohatera BG, ale więcej nie mogę zdradzić, nie bójcie się to nie będzie kopiowanie fabuły z gry
-rekrutacja może się zakończyć wcześniej, nie wiem o ile wcześniej, ale tylko wtedy, gdy z pośród wszystkich kart wybiorę odpowiednią ilość
-co do czarów to nie będę wymagał żadnych niestworzonych komponentów,
-co do A4 to miałem na myśli sposób dopracowania historii, jeśli ktoś zmieści ciekawą postać na A4 to nie mam nic przeciwko
-szczególnych zaleceń co do biografii nie mam, zakładam tylko, że drużyna się zna,
-zapraszam do sesji markus, wiem że masz mało czasu, ale kto w dzisiejszych czasach ma go za dużo?

Viróz:
-możesz opracować fabularną płaszczyzną postaci, a co do mechaniki skorzystaj z pomocy linków udostępnionych przez markusa, ale jeśli twoja postać będzie dobra to zostanie przyjęta,
-to będzie sesja bez mechaniki, ale jakieś statystyki musiałbym mieć żeby wiedzieć w czym wasze postacie są dobre,
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 07-04-2007 o 12:27.
merill jest offline