Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 14:16   #10
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Porucznik spojrzał na ciebie i odezwał się.

- Oczywiście, niech pan porucznik idzie za mną, zaprowadzę pana. Jeśli chodzi gady- Trondshan jak sądzę? I Panią Major to nic nie wiem, ale wiem że nasi żołnierze kogoś szukali w tym mieście prawdopodobnie przywódcę tej rebelii.

Porucznik ruszył a ty razem z nim po chwili znaleźliście się pomieszczeniu gdzie znajdowali się bardziej poranieni żołnierz armii imperium.

Jeśli pan Porucznik chce nam pomóc to może pan doktor dokonać obchodu i sprawdzić stan pacjentów. W ogólności w większości są to ranny postrzałowe, cięte i poparzenia. Tu proszę jest pan zestaw medyczny.

Widzisz że podjechał do was droid medyczny z twoim medipakiem i swoimi mechanicznymi kończynami podał ci go.

-Jak by coś się działo proszę podejść do mnie, pomogę.
 
Orthan jest offline