Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 13:26   #5
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Forma pozostaje do dogadania - mam chwilowo opad szczęki i nie wiem, czy nie warto zrobić sesji na pełnej opcji. Gra mnie opętała na całego.

Co ciekawe, walki można rozgrywać w wyobraźni, ale już nie wydawany pierwowzór rozgrywał je także na mapach złożonych z sześciokątów. Jako fanatyk Neuroshimy HEX długo szukałem RPGa, który byłby w stanie choć trochę oddać klimat takich planszówkowych potyczek. I chyba znalazłem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: wolny czas
Lord Cluttermonkey jest offline