Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2015, 22:11   #15
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Alien Isolation - hmm jako że chwilę wolne są towarem deficytowym to jeszcze nie przeszedłem i pewnie nieprędko się to uda ale opinie jak dotąd:

Początek niesamowicie klimatyczny, scenografia jak wyciągnięta z filmu Scotta (ach te kineskopowe komputery z wysokimi klawiaturami) podobnie klimat, obcy nie do zabicia można go tylko z użyciem czujnika ruchu unikać i ukrywać się przed nim. Z tego powodu lepiej unikać walki żeby hałas go nie przyciągnął.

Ale obecnie zdobyłem miotacz ognia i z jednej obcy jakby zrobił się bardziej nachalny a z drugiej jest opcja odgonienia go. Trochę boję się czy gra utrzyma nastrój.

Na razie to tyle napiszę więcej jak przejdę, ale z tego co już doświadczyłem to uważam że warto.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem