Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2007, 10:49   #9
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Czasu mało, chęci dużo... dobra decyduje się i dopiszcie mnie jako chętnego. Kim będę grał nie wiem, ale jak tylko coś wymyśle dam znać.

Cytat:
Napisał dziobon;
1.W związku z tym że będzie to gra jak powiedziałeś ciągiem dalszej gry "Baldur's Gate" to czy powinniśmy zamieścić w swojej historii wzmianke jak dostaliśmy się do tego miasta?
Cytat:
Napisał merill;
-szczególnych zaleceń co do biografii nie mam, zakładam tylko, że drużyna się zna,
Dzioban z powyższego wnioskuje, że nie musimy zamieszczać w biografii nic, co dotyczyłoby Wrót Baldura.

Cytat:
Napisał dziobon;
2.Czy dozwolone są klasy prestiżowe? Jeżeli tak, to czy z obu podręczników "Zapomniane Krainy" i "Przewodnik Mistrza Podziemi".
Cytat:
Napisał merill;
-mogą należeć do dowolnej rasy i klasy opisanych w podręczniku gracza i settingu do Zapomnianych Krain,
Jak widać z tego pierwszego możemy korzystać, co do drugiego... dobre pytanie. Ja natomiast mam inne. Czy można wykorzystywać materiały z innych oficjalnych podręczników? Atuty, przedmioty, czary itp.

Cytat:
Napisał dziobon;
Nie zgodze sie niestety z magicznymi przedmiotami które na owym poziomie mogą być użyteczne (lecz nie sprzeciwiam się z decyzją MG, dostosuje się).
Cytat:
Napisał merill;
-ekwipunek dowolny, ale przedmioty magiczne pozostawiam do zatwierdzenia sobie ,
Merill rozwiej moje wątpliwości. Z tego, co napisałeś wnioskuje, że możemy mieć magiczne przedmioty, ale potrzebujemy na każdy z nich mieć twoją akceptacje. Mam racje?

Cytat:
Napisał Odyseja;
Od razu informuję: nie mam żadnych podręczników, nigdy nie grałam w D&D, ani w tą grę (napisze mi ktoś streszczenie?)
Proponuje zajrzeć do wikipedi. Dla ułatwienia podaje dokładnego linka. Znaleźć można sporo informacji, a jak trochę pogrzebiesz, to i znaczne streszczenie fabuły się znajdzie.

 
Markus jest offline