Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2007, 11:50   #10
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Po długich problemach z logowaniem jestem nareszcie na lastinnie
A teraz odpowiedzi na pytania:
- sesja nie będzie bezpośrednim dalszym ciągiem sagi baldura, rzecz się będzie działa ok 6-7 lat po tronie , zakładając, ze główny bohater nie został bogiem lecz wybrał człowieczeństwo,
- gra nie zacznie się we wrotach baldura
-przedmioty magiczne możecie wybrać sami, wierzę, że obejdzie się bez przegięć a jeśli takowe będą to ja je zniweluje
- klasy prestiżowe mogą być jak najbardziej, ale uznaje tylko te z oficjalnych dodatków i podręczników,to samo się tyczy ras i atutów,
-mechanika 3.0


Więcej szczegółów podam wieczorem bo do pracy muszę teraz iść, a wczoraj miałem problemy z logowaniem sie na forum, nie wiem co się stało, ale byłem lekko tym faktem roztrzęsiony.


******

Fabuła sesji zacznie się w Cienistej Dolinie, a w dalszej perspektywie na Zachodnie Ziemie Centralne, Wybrzeże Mieczy i Północ Krain. Będziecie mieli okazję spotkać kilka znanych postaci Faerunu, obiecuje wam ciekawą fabułę i ciekawe opisy.Każda klasa bohaterów graczy będzie miała okazję się wykazać, ponieważ akcja będzie rozwijać się w zróżnicowanej scenerii (miasto, las, podziemia). Na sesji nie będzie mechaniki, ale sposób i pomysłowość opisywania przez was waszych akcji, będzie miał duży wpływ na powodzenie zadeklarowanej akcji.

Czekam z niecierpliwością na wasze karty postaci i historie, które przyślecie na adres: 19arek85@wp.pl , mam nadzieje, że będę miał w czym wybierać. Pozdrowienia i zapraszam chętnych.
******

"Cień martwego boga znów się odrodzi.
Pradawne sługi powstaną,
a nowych sprzymierzeńców przysięgą zwiąże.
Kroczyć chce znów we krwi i mordzie,
a ostrze jego miecza z cienia i fałszu wykute,
w żywym ciele Faerunu zatopić zechce.
Śmierć oszuka, a sługi swoje wyśle po ostatnią krople swojej krwi.
Bo ona bramą do nowej potęgi."


mędrzec Alaundo, Candlekeep, rok Wirującego Płomienia
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 06-04-2007 o 12:03. Powód: więcej szczegółów
merill jest offline