Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2007, 21:19   #6
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kenderka chwilę po pojawieniu sie w tym dziwnym miejscu stała i gapiła sie po okolicy szeroko otwartymi oczyma.
-Jeeej...- westchnęła - Ale tu suuuper!- podskoczyła kilka razy, po czym zabrała sie do myszkowania po okolicy. Dopiero po chwili, gdy inni sie odezwali, i ona zabrała głos.
-Cześć, jestem Ari, miło mi was poznać! - chciała powiedzieć coś jeszcze, ale nagle ork odezwał sie, po czym zniknął.- Ja cie! Widzieliście to?- pisnęła do reszty. Miała piskliwy, dziecięcy głosik, mówiła szybko, prawie niezrozumiale. Wydawała sie nie zwracać uwagi na pojawienie sie Mocy czy czegoś tam, bardziej zaaferowana była poznaniem nowych znajomych.
Podeszła do każdego z osobna i wyciągając swoją małą rączkę witała sie z każdym.
-A co tu robicie? Przyjechaliście na wycieczkę? A może szukacie przygód? Słyszałam o takich ludziach, co ich szukają, to jest tych przygód, nie wiem po co, przygody same przychodzą, idziesz sobie ulicą i nigdy nie wiesz kiedy na taką wpadniesz!- zakończyła z szerokim uśmiechem.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline