Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 14:22   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Tak jak napisałem na początku gry:
Cytat:
Wyżej wymienione koncepty można stworzyć od nowa jak ktoś będzie chciał.
Ogólnie to z tymi konceptami to pokiełbasiło się ostatnim razem. Z zasad mi wynika, że Świadome Życie może sobie przysposabiać Koncepty Zwykłe o ile zostały one stworzone, a wyższe Życie według tego co tam jest napisane. Wyjątkiem jest Dusza, no bo to szło z Dekretu (inaczej zwłoki by znikały do Piekła, bo tam też był Dekret o tym).
Ogółem tak jak piszesz tak i w zasadach. Z tego by wynikało, że WŻT, Grany i Daugi nie mają dusz.

Potem zmienię to tak, żeby było wiadomo co oznacza "Legendarny Koncept: Dusza", bo masz rację, że faktycznie to powinno być do kontroli dusz. Może zamiast tego po prostu napiszę "Ma duszę." Ale co właściwie zrobić z tymi co nie mają duszy? W momencie śmierci czas im się zatrzymuje i przechodzą przez Bramę Zaświatów razem ze swoim ekwipunkiem i wszystkim? (a dla żywych po prostu znikają?)

W takim układzie Piekło byłoby raczej taką zsyłką... WŻT i Grany z łatwością mogłyby pobudować swoje kamienne/organiczne wieże i uciec na Warstwę II...
 
Anonim jest offline