Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2015, 15:41   #6
NightShot
 
NightShot's Avatar
 
Reputacja: 1 NightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodze
@Ravanox.
1. Broń oprócz tego, że każdy ma przy sobie zawsze granatnik przeciwpancerny dużo się nie zmieniła
Niestety nie znam Mass Effecta na tyle dobrze, by móc odpowiedzieć na twoje pytania. Opisz to tak, jakbym nic o nim nie wiedział, może zrozumiem
@Ogryzek Szatana
Będzie to sesja akcji, ale mogą też pojawić się sceny w których np. psychika twojego bohatera zostanie wystawiona na próbę, więc głębsze odkrywanie postaci też może być. Myślę, że długość postów zależałaby od prędkości akcji np.
- ucieczka przed przeważającą liczebnie grupą przeciwnika: 3-4 linijki to minimum.
- otwarta walka w mieście z udziałem wroga uzbrojonego po zęby: nawet 1 linijka czasami starczy
- opis przygotowań do misji: 6 linijek.
Myślę, że gracze wyczuliby to.
Wielkość egzoszkieletów: Iron Man, chociaż bardziej natchnęło mnie Call of Duty, albo Elizjum. Pancerz jest w tych czasach bez sensu ze względu na ciężar, który ogranicza mobilność. Za życie użytkownika odpowiadają głównie osłony magnetyczne, których ilość jest ograniczona. Jedna osłona = jeden odbity pocisk kalibru 5.56
Pociski specjalnie przeznaczone do przebijania ich lub granaty z wyrzutnii mogą niszczyć wiele osłon za jednym trafieniem.
 
__________________
Nie uciekaj przed snajperem - zginiesz zmęczony.

Ostatnio edytowane przez NightShot : 06-05-2015 o 16:25.
NightShot jest offline