Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2015, 21:07   #3
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Łuhu! Lizak na obrazku! To ja też kce. Ostrzegam jednak żem nowicjusz. Wyszperałem sobie podręcznik The Dark Eye basic rules, to to? Bo jednak chciałem poczytać dla załapania klimatu. Mam też nadzieję że jakoś go nam nakreślisz i będziesz nakreślać w trakcie sesji. Dajemy krok bardziej w stronę klasycznego D&D, czy może zbaczamy w stronę WH/Neuro?

Mechanika wygląda bardzo cyferkowo. Gramy na pełnej mechanie? I w jak dużym stopniu gracze będą się nią posługiwać? Czy wystarczy wiedza co i jak żeby mieć jakiś pogląd na możliwości postaci, a rzutologią zajmiesz się już jako MG?

No i jak z Gdocem? Pełna gra na dokumencie i zamienianie tego na posty, czy może częstsze, krótsze wpisy, a doc do walk i większych narad? Osobiście preferuję drugą opcję, jest jakoś tak dynamiczniej.

Hmm... to chyba wszystko. Jak mi się coś jeszcze umyśli to dam znać.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline