Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2015, 22:35   #5
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Wstępny szkic świata przedstawiony jest w załączonych plikach i w zupełności wystarczy do gry. W trakcie sesji będę Wam dokładnie nakreślał świat i wszystko co będzie konieczne. A w razie pytań, chętnie na nie odpowiem.

Mechanika będzie pełna, jednak będę się nią zajmować ja. Możecie zatem się nią za bardzo nie przejmować. Znajomość podręcznika także nie jest wymagana - wystarczy to, co napisałem.

Grać będziemy na forum. Dokumenty google będą wykorzystywane przy walkach oraz dialogach, jeżeli gracze będą chętni, to możliwe, że niektóre sceny będą rozgrywane na jakimś komunikatorze głosowym - to jednak zależy jedynie od chęci i czasu wszystkich. Miło byłoby mieć po jednym odpisie na jeden/dwa dni, ale spokojnie jeden odpis tygodniowo także będzie w porządku.

Co do klimatu - ani trochę DD. Gracze mogą być epiccy i nie ginąć od pierdnięcia byle skavena jak WH 1 edycji, jednak gra może mieć lekko mroczny klimat i nie być tak cukierkowa jak Drizzt Do'Urden.

Długość postów zależeć będzie jedynie od sytuacji - w walce może wystarczyć jedno zdanie, jednak posiedzenie w karczmie, gdy człowiek wspomina swoje życiowe porażki i sukcesy, byłby mile widziany w dłuższej formie. Ale także tu nie ma obostrzeń. Ma się grać nam przyjemnie i wygodnie. Nie wymagam długich tekstów od osób chętnych na wartką akcję, ale także doceniam piękne opisy emocji czy przyrody.

@Ivar - cieszę się bardzo, że znasz system. Nie wiem czy grasz w tę edycję, która jako jedyna pokazała się po angielsku, czy w te niemieckie, więc zerknij na wszelki wypadek w przedstawione przeze mnie zasady, czy zgadzają się ze znanymi przez Ciebie.

@Cattus - tak, to to. W Basic Rules masz jako tako opisany świat i mechanikę.
 
Ardel jest offline