Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2015, 12:34   #9
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Avek wrzucony. Musiałem znaleźć szerszą wersję obrazka, ale znalazłem akurat taki o wymiarach 200x200. Wyostrzyłem, wrzuciłem, można cieszyć oczy

Jestem w trakcie pisania posta, myślę, że będzie w przeciągu godziny.

Przedstawcie współgraczom swoje postacie i, przypominam, ustalcie, jak się poznaliście i czemu podróżujecie razem. Za ładne wymyślenie tego wynagrodzę Was PD, dodam, że jeśli opis będzie jeszcze dziś, będzie też premia.

E. Jest post. Wrzuciłem mapkę pogórza Grenzstackiego, wycięto z tej mapy. Jak widzicie, dopracowana jest nieco, podróżujecie szlakiem, który odchodzi od Starej Krasnoludzkiej Drogi na wschód od Grenzstadt. Dokłądniej rzecz ujmując jesteście niemalże na wysokości lasu, który to jest na południe od rzeki (rzeka Grenz). Oczekuję historii ekipy, pytań, postów i avków Marrrta i Reinharda. Miłej zabawy.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 09-05-2015 o 13:23.
Fyrskar jest offline