Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2015, 20:25   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Komentarze - Piekło, labirynty i diabły

Witam graczy i wszystkich zaglądających. Ruszamy z sesją w klimacie horroru. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze grało.
Nie ma co się rozpisywać o zasadach, bo sami doświadczeni gracze.
Przypomnę, że umawiamy się na kolejkę tygodniową. Tj. 5 dni dla was i 2 dni dla mnie na post.
Google doc raczej będzie niezbędny i pomocny przy dialogach. Jak często będziemy z niego korzystać to zależy od różnych czynników. Głównie od mojego i waszego czasu.
W razie, jakbyśmy się nie mogli zgrać, to wszelkie pytania w tym wątku lub na PW.

Zaczynamy od sceny może nie przesłuchania, a bardziej wypytania Veronici Bartolli, czyli kobiety, która zleca wam odszukanie swojej córki. Podstawowe informacje macie podane, ale możecie dalej drążyć temat.

Wasz zespół działa przynajmniej od kilku miesięcy, więc jesteście w miarę zgrani i wiecie co nieco o sobie. Co dokładnie, to już zależy od was. Dogadajcie się, a mnie poinformujcie o tym, co ustaliliście.

W razie pytań służę pomocą.
Życzę miłej zabawy i weny w pisaniu i rozkminianiu.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline