Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2015, 17:16   #1
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
komentarze (Zapomniane Krainy D&D ed.3,5)(16+) Turmish. Pierwsza fala.

Witam wszystkich graczy.

Przypomnę kilka zasad:
1. Piszemy w trzeciej osobie.
2. Gracze maja dużą samodzielność w kreowaniu świata gry stwarzając potencjalne sytuacje do interakcji z NPC. Wolno tworzyć samodzielnie sceny byle korzyści wynikające z stworzonej interakcji były uzasadnione. W niektórych przypadkach będzie to wymagało wykonywania rzutów na odpowiednie umiejętności.
3. Czas na dopowiedz na post 5 dni, ja zaś odpowiem w przeciągu 3 dni od ukazania się ostatniego postu.
4. Link do gdoc https://docs.google.com/document/d/1...HXpoM-s6c/edit
5. Proszę wszystkich o formatownie tekstów przed wklejeniem na forum.

Wypowiedzi postaci poprzedzone - i pochyłe. - Powiedziałem
Myśli postaci "było by fajnie" w myślnikach i pochyłe można dla szybszego znalezienia ~ poprzedzić i zamknąć tyldą ~
~"tak"~


W związku z tym zdecydujcie grupowo czy rzuty mam za postacie w kostnicy wykonywać ja, czy też wolicie je sami wykonywać.

Na każdym poziomie macie maksymalne punkty życia z klasy przy awansie na kolejny poziom.

Zatem każdy będzie mógł sprawdzić.

Ikarius Kostnica
Kerm Kostnica
sheryane Kostnica
Pliman Kostnica
Flamedancer Kostnica
CCORD Kostnica
Ravanox Kostnica
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 19-06-2015 o 19:31.
Cedryk jest offline