Wątek: Mafia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2015, 23:50   #6
Spaiker
 
Spaiker's Avatar
 
Reputacja: 671 Spaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwu
Adam Waller był osobą która na porachunkach mafii straciła już wiele, już wcześniej podejrzewał że coś się święci w miasteczku. Gdy wyciągnął ciało sołtysa z śmietnika, i zobaczył ilość kul i ich rozbieżność - był pewien że to mafia.
-To bez wątpienia początek działania mafii, miasto musi czym prędzej zwalczyć tą zarazę! - Przemówił do zebranych. -Z nimi nie ma żartów, nawet pani starsza może być ofiarą ich zbrodni. -Powiedział zwracając wzrok w stronę babci Peggy.

Gdy tylko gwar opadł, udał się do swojego sklepu. Ustanowił wielki szyld, ogłaszający specjalne zniżki na broń. Ale tylko dla tych którzy udowodnią że z mafią nie mają nic wspólnego, po czym i własne sztuki naładował i przygotował do akcji.
 
__________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
On a long enough time line, the survival rate for everyone drops to zero.
Spaiker jest offline