Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2015, 15:34   #10
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Nie czekam na brakujące posty, gdyż nie wiem kiedy później będę miał czas, aby spisać swój post.
Na przyszłość proszę o trzymanie się ustalonych terminów lub krótką informację o niemożności postowania i krótkie deklaracje dla postaci.

W tej kolejce nie popchnąłem wydarzeń zbyt daleko, aby dać wam jeszcze czas na przejęcie inicjatywy. Przypomnę jednak, jak już pisałem w rekrutacji, że w tej sesji wymagana jest wasza aktywność, gdyż wydarzenia nie będą stały w miejscu.
Post to małe podsumowanie i opis wizyty w domu państwa Bertolli. Szczegóły opisu pomieszczeń zajmowanych przez Pamelę znajdują się w sesyjnym docu.
Komputer i tablet możecie zabrać i próbować się do nich dostać.
Zapewne będziecie chcieli śledzić panią Veronicę Bertolli i jest to oczywiście możliwe. Zadeklarujcie tylko jak to robicie. Może być w docu lub komentarzach.
Przy okazji proszę o uzupełnienie mechaniki przez te osoby, które jeszcze tego nie zrobiły. W razie potrzeby służę pomocą. Proszę także o wypisanie w panelu sesyjnym podstawowych przedmiotów, jakie wasze postacie mają ze sobą zawsze. Jeżeli postać dysponuje samochodem, to także proszę to uwzględnić.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline