Wątek: Shadowrun RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2015, 17:38   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mechanika chyba była skopana w każdej edycji (dotrwałem do czwórki). Zdecydowanie lepiej się bawię grając w komputerowe Shadowrun Returns niż przy rzutach na odbicie eksplozji od ściany. A na świat miałem dużą zajawkę za młodu, stopniowo mi zaczęła przechodzić - na dłuższą metę to taki jeden wielki kibel (William Gibson to dobrze określił: Gibson + Tolkien = $$ ), często z dziwnymi zmianami zachodzącymi między edycjami - chociażby sposób funkcjonowania sieci. Poza tym gra jest absolutnie nieprzystępna dla nowicjuszy - ilość informacji do wchłonięcia i stron do przeczytania jest zbyt ogromna. Sam się sobie dziwię, że kiedyś miałem do tego cierpliwość.

Shadowrun na FATE byłby genialnym pomysłem. Skróciłby prep time o 80%.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 19-05-2015 o 17:42.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem