Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 17:53   #1
Ziruthiel
 
Reputacja: 1 Ziruthiel nie jest za bardzo znanyZiruthiel nie jest za bardzo znany
[D&D] Tajemnice Zapomnianych (Open RPG)

Witam wszystkich użytkowników forum Lastinn.

Szukam graczy do sesji osadzonej w świecie Faerunu. Widziałem kiedyś na tym forum temat o programie do gry w RPG wszelkiej maści przez Internet: „Open RPG”. Mam właśnie zamiar zrobić sesję w tym programie. Znam większość przydatnych funkcji i chętnych graczy mogę nauczyć podstaw. Co do samego scenariusza sesji, powiem, że akcja nie będzie odbywała się na kontynencie, a wiele mil z dala od niego. Mam zamiar ją poprowadzić w stylu „Survival”. Co znaczy, że mało miast (jeśli znajdą jakieś w ogóle), w których można by było kupić zbroję, broń czy innego rodzaju ekwipunek. Gracze będą musieli sami go wyprodukować lub znaleźć. Potrzebuje maksymalnie 5 graczy. Najlepiej jeśli każdy zagra inną klasą, żeby nie było powtórzeń. Oto informacje jakie potrzebuje na początek:

Imię postaci:
Rasa:
Klasa:
Wzrost:
Wiek:
Płeć:
Charakter: (Potrzebuje jak najwięcej informacji z tej strony, informacje takie, jak co postać lubi/kocha/nienawidzi, wszelkiego rodzaju hobby/fobie/silne strony/słabości, czego by nigdy nie zrobił, okrzyk bojowy (jeśli ma) itp)
Waga:
Bóstwo/Patron: (Jeśli w ogóle jakiegoś ma, to opisz jak bardzo twa postać jest religijna.)
Wygląd:
Historia: (Skąd pochodzi i jaki ma stosunek do tego. Jakie było życie postaci przed przygodą. Jego/jej rodzina i ewentualni wrogowie/przyjaciele.)

O szczegóły proszę kontaktować się ze mną przez GG: 1061020.

Pozdrawiam.
 
__________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
Ziruthiel jest offline