Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2015, 19:58   #10
Bob
 
Reputacja: 1 Bob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodzeBob jest na bardzo dobrej drodze
Crow był nieco zaskoczony dość lekkomyślna propozycją Gretha. Oczywiste było, że nie osiągną zamierzonego celu jeśli najpierw będą kręcić się przy zwłokach, a potem jak gdyby nigdy nic udały się całą bandą do klasztoru i zaczęły wypytywać co siostrzyczki porabiają. Pocieszające było to, że przynajmniej James się z nim zgadzał, dla tego zaraz po tym, jak wyraził swoją opinie, Crow sam zwrócił się do zgromadzonych.
- Zgadzam się z Jemsem. Jeżeli ktokolwiek powinien brać udział w działaniach dywersyjnych w klasztorze, to powinien to być Le Blank. Proponuje, żeby po wylądowaniu razem spotkać się z panem Solo, a następnie się rozdzielić. Le Blank uda się do klasztoru, Panie zajmą się ekshumacją, a ja rozejrzę się po okolicy. James będzie mi miło, jeśli zechcesz mi towarzyszyć, zdaje się, że lepiej oriętujesz się w terenie, a ja wolał bym się nie zgubić. Czy ktoś ma coś przeciwko?
 

Ostatnio edytowane przez Bob : 08-06-2015 o 20:09.
Bob jest offline