Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2015, 02:23   #10
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Nie ważna dla mnie jest długość postów a ich treść. Jeśli jest w stanie zwięźle pisać w języku polskim i wie na czym polega PBF to nie widzę przeszkód.

Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
Jakaś otoczka odnośnie sesji? Gdzie będzie się rozgrywała akcja - miasto/wsie/bezdroża? Opowiedz coś więcej o pomyśle na fabułę, bo nie wiem jak miałbym się odnieść w ramach tworzenia postaci.
Akcja tak jak pisałem będzie toczyć się tam gdzie znajdą się gracze, nie będę narzucał jakiś lokacji, jeśli grupa zdecyduję się pojechać do większego miasta to tam, jeśli będą, będziecie chcieli zwiedzać peryferie to tam. Dzicz, jeśli będziecie na tyle nieroztropni aby się tam zapuszczać również będzie mieć dla was kilka niespodzianek. Granica Bretoni/Imperium wybrałem na miejsce startu ponieważ jest to środek starego świata, i po prostu stamtąd wszędzie równie daleko.

Fabuła. Hmm..ciężko coś powiedzieć bo to będzie zależeć od tego gdzie ruszy drużyna, ale o stanie świata mogę powiedzieć tyle.

Po wojnie z chaosem zwanej Burzą Chaosu siły Archaona wycofały się do Miedzianej Twierdzy w Górach Środkowych. Nie jest to jednak koniec walki. Bandy zielonych i zwierzoludzi czają się w lasach. Skavani, niegdyś mity po wojnie są realnym zagrożeniem czającym się w podziemiach. Władze Imperium nie mogąc sobie poradzić z tak rozproszonym zagrożeniem coraz częściej zwracają się o pomoc do band awanturników, którzy korzystając z okazji zakładają coraz liczniejsze Gildie Najemników. Właśnie w członków takie gildii się wcielicie.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Nami : 14-06-2015 o 23:29. Powód: połączenie postów
Baird jest offline