Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2015, 07:55   #3
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rozumiem, że działamy jako drużyna, wszystkie pionki, tak? Czyli możemy zacząć od dialogów i ustalenia wspólnego planu?
Tak, wspólne kombinowanie jest wskazane, a nawet wymagane.

Cytat:
Następnie jeśli chciałbym wykonać ruch to rozumiem, że przesuwam pionka po mapce i wysyłam link ze zmianami?
Tak, pod koniec każdego odpisu wklejajcie proszę linka. Chyba że się nie ruszycie.

Cytat:
Czy są tu tury, czy od razu mogę przesunąć pionka o 100 pól, a MG będzie sukcesywnie opisywał w miarę jak figura porusza się po planszy?
To drugie.

Jak masz wątpliwości to poczekaj proszę, aż ktoś inny odpisze - Kerm, Quelnatham i Hazard znają już specyfikę sesji.

e. Jeszcze ważna uwaga - kultowe "Mam złe przeczucia" daję tylko raz. Pułapka może, ale nie musi być podwójnie lub potrójnie złożona.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 07-01-2016 o 23:20.
Lord Cluttermonkey jest offline