Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 21:42   #22
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
System reputacji jest naturalnym krokiem do przodu, jeśli chodzi o system piw - o ile piwa były "ot tak sobie" to reputacja pozwala zorientować sie jaki status ma użytkownik forum i ja jego posty postrzegane sa przez innych.
W systemie piw można było dowiedzieć się jedynie czy komuś się cos spodobało, nie miał żadnych limitów, wiec co drugi post nachalnie można było coś komuś postawić, co nieco rozmywało obraz który powinien być przekazany.
Wszelkie ograniczenia które zakłada system reputacji ma na celu wyciągnąć od Was rzetelne informacje, a limity ilości użytkowników/postów ma na celu działanie na dłuższą metę, a nie kilka miesięcy w przód.

Wernachien - opinie o forum są w jednym temacie, nie wiem skąd wzięłaś swoje pięć. Drugi temat jest do przekazywania błędów, które występują, trzeci do informowania Was, jakie zmiany wprowadziłem (nie prosiłem o komentarze) a skoro nie potraficie ich rozróżnić i zgłaszacie błędy w opiniach i odwrotnie, to nie moja wina, bo to chyba zależy od Waszej umiejętności czytania.
 

Ostatnio edytowane przez Solinarius : 07-04-2007 o 21:50.
Solinarius jest offline