Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2015, 22:58   #10
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
różnica w działaniu akceleracji jest taka że płaci się krwią za każdą akcję (ignoruje się limit wynikający z pokolenia). Przykładowo masz akceleracji 4 i chcesz wykonać 4 akcje to płacisz 4 punkty krwi. Jak chcesz wykonać 3 akcje to płacisz 3 punkty krwi. Tak, wiem to jest osłabienie tej dyscypliny, o to właśnie chodziło

przy przyjmowaniu graczy liczy się jakość karty, nowi gracze też mogą się załapać. W końcu każdy kiedyś zaczynał, a ja sam też specjalnie wielkiego stażu na forum nie mam.

Tworzenie człowieka działa tak:
  • wydajemy atrybuty i zdolności (7/5/3, 13/9/5), pozycja 5 (taki mały bonus),
  • określamy człowieczeństwo, siłę woli itp, wydajemy 15 punktów wolnych (+opcjonalnie zalety i wady, ale z tym można zaczekać).
  • Opisujemy jego historię, charakter i inne rzeczy.
  • Gdy w historii dochodzimy do momentu przeistoczenia, patrzymy na przygotowaną przez MG tabelkę z klanami i przyporządkowanymi do nich numerkami. Wchodzimy na dowolną kostnicę internetową i rzucamy. Numerek porównujemy z tabelką i odczytujemy klan. Rozdajemy 5 (1 bonusowy) punktów na dyscypliny i zaległe 55 punktów wolnych.
  • Uzupełniamy historię.
(wiem że tworzenie śmiertelnika wygląda systemowo trochę inaczej, ale nie chcę mieszać za dużo)


Samedi mogą być, czemu nie. Tyle że ciężko się będzie wytłumaczyć panom z Camarilli, zawsze można poudawać Nosferatu albo ostatniego Kapadocjanina

Klan księcia nie jest znany, podobnie jak zakonspirowanego kardynała sabatu który gości was w Kirunie.

edit:
wersja na k12
1 Brujah
2 Assamita
3 Malkavian
4 Gangrel
5 Panders (parias)
6 Ventrue
7 Nosferatu
8 Toreador
9 Lasobra
10 Tzimisce
11 Setyta
12 Ravnos

Jednak w liście nie będzie dziwadeł
 

Ostatnio edytowane przez Halfdan : 17-06-2015 o 23:38.
Halfdan jest offline