Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 21:57   #23
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Solinarius Zobacz post
Opinie o forum są w jednym temacie, nie wiem skąd wzięłaś swoje pięć. (...) a skoro nie potraficie ich rozróżnić i zgłaszacie błędy w opiniach i odwrotnie, to nie moja wina, bo to chyba zależy od Waszej umiejętności czytania.
Solinariusie chyba się lekko zagalopowałeś. Nie wrzucaj mi proszę, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem, bo NIGDY nie zgłosiłam błędu w niewłaściwym temacie i NIGDY nie spamowałam błędów tym co mi się podoba lub nie podoba na forum.

Skąd wzięłam pięć? Po pierwsze pięć było przenośnią w znaczeniu wiele. Po drugie chodziło mi o tematy, które powstają po przenosinach, zmianach serwera etc etc. Jest ich kilka, nie jeden, i wielu użytkowników się w tym nie orientuje (co widać po tym, że żywe są wszystkie).

Kolejna sprawa to to, że robisz potworne uogólnienia. Wdaliśmy się w głupi spór o tak naprawdę mało istotną rzecz, a ty już mówisz, że użytkownicy są 'be'. To chyba nie fair wobec tych, którzy nie biorą udziału tej dyskusji.

No i finito: kolejny raz proponuję zakończenie tej gadaniny, bo zaczęło się robić niemiło. Nie mam zwyczaju podczas edytowania usuwania swoich postów i podmieniania ich na inne gdy emocje opadną. Dopisałam 'edit' i miałam nadzieję, że to potraktujesz jako moją ostateczną odpowiedz. Zapędziłam się i za to przepraszam.
 
Wernachien jest offline